onsale

FC-6S ile Fiber Optik Alet Kiti Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici ve FTTX FTTH kullanılan CFS-2 Kablo Fiber Striptizci

₺142.32

Stok durumu : Stokta var

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 6cm (7.87in x 3.94in x 2.36in)

  • sku: s15512
Sepete ekle

Etiketler: Ucuz FC 6S ile Fiber Optik Alet Kiti Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici ve FTTX FTTH kullanılan CFS 2 Kablo Fiber Striptizci, Yüksek Kalite FC-6S ile Fiber Optik Alet Kiti Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici ve FTTX FTTH kullanılan CFS-2 Kablo Fiber Striptizci, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

FC-6S ile Fiber Optik Alet Kiti Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici ve FTTX FTTH kullanılan CFS-2 Kablo Fiber Striptizci ürün Listesi: optik Fiber Cleaver x 1 FTTH Bırak Kablo Soyma x 1 CFS-2 Fiber Optik Stripper x 1 Cleaver Sıyırma Kılavuzu Bar x 1 Cleaver Blade Ayarlama Araçları x 2 optik Fiber Cleaver Çanta x 1
ürün Gösterisi:

  • Marka Adı: AUA
  • Model Numarası: 003
  • is_customized: Yes

İlgili ürünler


HW OSX040N10 10G-1550nm-40km-SM-SFP +
onsale

HW OSX040N10 10G-1550nm-40km-SM-SFP +


₺657.12

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

Sepete ekle
WTD RTXM246 (0 TRWA) 03
onsale

WTD RTXM246 (0 TRWA) 03


₺290.23

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Sepete ekle
Haber Bültenimize Katılın